​ما کی هستیم ؟

گروه صنعتی ایرماکو( ایران ماشین کو) یک مجموعه فعال و مبتکر است که در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های آسیاب و ارائه سایر دستگاه های تولیدی صنایع غذایی و دامی فعالیت می نماید.
با توجه به تخصص و تجربه چندین ساله و نیز گستردگی کاربرد و تنوع دستگاه های تولیدی صنایع غذایی ، ما تمرکز خود را بر روی ساخت و ارائه بهترین نوع دستگاه های آسیاب و خردکن صنایع غذایی قرار داده ایم.​​​​​​​

​​​​​​گروه صنعتی ایرماکو پس از چندین سال تلاش شبانه روزی و ارتباط و همکاری گسترده با صاحبان صنایع مرتبط، امروزه همکاری خود را با چندین کارخانه تولیدی معتبر در سراسر کشور در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های صنایع غذایی و دامی توسعه داده است .
​​​​​​​این مرکز با دارا بودن واحد تحقیق و توسعه ، تکنولوژی بروز و دستگاه های اتوماتیک در زمینه بهبود مستمر دستگاه های تولیدی و طراحی دستگاه های جدید با کیفیت بالا مورد نیاز واحدهای تولیدی اقدام می نماید.​​​​​​​

​​​​​​​
ایرماکو با دارا بودن مشاوران متعهد و متخصص در این زمینه، اقدام به معرفی و تامین بهترین نوع دستگاه های تولیدی برای کارآفرینان عزیز کشورمان در صنایع کوچک و بزرگ می نماید.
این مرکز با دارابودن تیم فروش قوی و روش های بروز بررسی و توسعه بازار توانسته است محصولات خود را به بازارهای جهانی معرفی و عرضه نماید.
ارائه محصولات باکیفیت، تنوع بالای محصولات، تحویل سریع، گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب موجب وفاداری و افزایش مشتریان دائمی ما شده است.
​​​​​​​
ماموریت ما ارائه دادن بهترین دستگاه متناسب با نیاز شماست . 
​​​​​​​
                                                                         با ما تماس بگیرید.​​​​​​​​​​​​​​

آسیاب چکشی عطاری نانوایی
آسیاب دو دهنه عطاری